گجت

بررسی قفل هوشمند کوو Kevo

بررسی قفل هوشمند کوو Kevo

 قفل هوشمند Kevo SmartLock

در های بدون کلید مقوله تازه ای نیست ، در اغلب دانشگاه ها تا دفتر کار   از تکنولوژی بیسیم برای این منظور استفاده میکنند ، یک راه آسان برای اینکه بتوان در را باز کرد. و در چن سال اخیر بیشتر از این روش استفاده میشود. ولی قفل هوشمند kevo آن را تغییر داد و با امدن تکنولوژی خانه هوشمند “smart home” شما با خیال راحت میتوانید این امر را به سیستم کنترلی آن بدهید و مهم نیست چه کسی چه زمانی وارد یا خارج میشود.

اگر شما قصد تعویض قفل خانه خود را دارید نصب kevo  بیشتر از چهل دقیقه زمان شما را نمیگیرید. حتی شما برای بار ا.ل میخواهید این کار انجام دهید بدون هیچ گونه آموزشی با یک عدد پیچ گوشتی براحتی میتوانید قفل را نصب کنید.

Kevo 2

بعد از نصب قفل شما نیاز دارید اپلیکشین آیفن را دانلود و نصب  ریجیستر و قفل را کالیبره نمایید ، خیلی مهم است که تمام مراحل بالا را انجام دهید تا مطمئن شوید قفل به خوبی کار میکند و خانه شما امن است و سعی نکنید مراحل را ناقص انجام دهید . هنگام کالیبره باید با دقت عمل کنید چون با تعیین فاصله یه قفل میفهمانید که از چه فاصله ای در را باز کند. شما باید مطمن شوید که برنامه در پس زمینه فعال است و بلوتوث نیز روشن می باشد. همه چیز اگر بدرستی نصب شده باشد شما با یک  لمس کوچک انگشت  kevo  نوار led آبی رنگ  دور قفل روشن میشود و با فلش زدن نشان میدهد قفل با موفقیت آمیز باز شده است. شما عاشق این led  و لمس قفل میشوید.

KevoSmartLock3

 

هر kevo  با دو تا کلید الکترونیکی بفروش میرسد. میپرسد کلید الکترونیکی به چه درد میخورد ، شما آن را برای یک دوست یا فامیل که میخواهید با آن بتواند در را باز کند میفرستید. اگر شما بیتشر ازآن به کلید نیاز داشتید میتوانید هر کلید اضافه را به قیمت دو دلار تهیه نماید و به افراد مختلف دهید و کلید ها را طوری برنامه ریزی کنید که مثلا بعد از 24 ساعت منتقضی شود یا یک شخص بتواند در ساعت معینی مثلا هر هفته یکشنبه ها بین ساعت 10-11 وارد خانه شود.

KevoSmartLock 4

تنها شکایت ما  از قفل kevo عدم پشتیبانی از اندورید است . شما و دوستانتان اگر میخواهید این قفل را داشته باشید مجبور  هستید که آیفون تهیه نماید.

شما هم میتوانید از فوب برای باز کردن نیز استفاده کنید که همراه قفل اراه میشود ولی همچنان با ایفون نیز میتوانید در را باز کنید.

KevoSmartLock2kevo  در سه طرح طلایی برنجی جلا داده شده و مات عرضه شده است

 

Kevoسخن آخر

ما از همچین قفل هوشمندی خیلی خوشحال هستیم که توانسه قابیلیت های خوبی را به قفل های قدیمی بدهد.

تنها ایراد آن ساپورت نکردن آندروید است که اکثر تلفن های امروزی از این سیستم عامل استفاده میکنند که امیدواریم به زودی آن را اراع دهد.

قفل فوق با قیمت 199 دلار  بفروش میرسد.

اختصاصی کتاب دنیا

امیر شیخلو

مهندس برق هستم و عاشق تکنولوزی ، علاقه مند به خدمت به بزرگ اندیشان . در زمینه سیستم های امنیتی - نظارتی و اتوماسیون صنعتی ، شبکه های برق فعالیت میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا