دانلود آهنگ شنیدنی dancing shadows از armic

دانلود آهنگ شنیدنی dancing shadows از armic
دانلود آهنگ شنیدنی dancing shadows از armic

دانلود آهنگ شنیدنی dancing shadows از armic

دانلود آهنگ شنیدنی dancing shadows از armic
دانلود آهنگ شنیدنی dancing shadows از armic

آرمیک گیتاریست ایرانی – ارمنی متولد تبریز است. در کودکی با خانواده‌اش به تهران آمد. مادرش سرپرستار بیمارستان بود. پدرش را در سه ماهگی در حادثه تصادف رانندگی از دست داد.

نام آرمیک برای همه نوازندگان گیتار و بسیاری از مردم آشناست چه آن زمان که نوای گیتار او روح بخش و غنای آثار خوانندگانی چون شهیار قنبری بود و چه زمانی که همه دنیا او را بعنوان گیتاریستی مطرح با سبکی مخصوص به او شناختند.

آثار او بارها در صدر برترین‌ها قرار گرفته و جزو پرفروشترین‌ها نیز بحساب می‌آید. سبک آرمیک را عده‌ای فلامنکو می‌نامند که شاید چندان هم دور نباشد چون علاقه او به موسیقی فلامنکو امری انکار ناپذیر است اما باید دانست او و سبکش شمه‌ای از موسیقی فلامنکو – جز – و حتی موسیقی ایرانیست بنوعی تلفیقی از سبکهای مختلف که Nuevo Flamenco می‌نامند چرا رنگ و حس موسیقی فلامنکو بیشتر در آن نمایان است.

در ۱۲ سالگی به آهنگسازی می‌پرداخت و سبک جاز را بصورت حرفه‌ای آغاز کرده برای حدود ۱۰ سال آن را ادامه داد. در طول این مدت او یکی دیگر از علایق خود یعنی فلامنکو را پرورش داد. علاقه مادم العمر آرمیک به گیتار فلامنکو در اولین دیدار او از اسپانیا آغاز شد. او اغلب برای همراهی و آموختن از موسیقیدانهای مختلف سبکهای کلاسیک و فلامنکو به اسپانیا سفر می‌کرد.

در طول این سالها او بعنوان یک موسیقیدان، تقدیر و تحسین بسیاری را برای احساسات عمیق و مهارتهای موسیقیایی خارق‌العاده اش کسب نموده است. قطعات و اجراهای ازشمند او محدوده کاملی از ملودیهای محلی اسپانیایی را پوشش می‌دهد که در طی این سالهای سازنده از تعادل ظریفی که بین سبکهای فلامنکو و کلاسیک ایجاد کرده تا سبک لاتین و جازی که شنوندگان را امروزه در موسیقی او تحت تأ ثیر قرار می‌دهد پیشرفت محسوسی داشته است. قرار گرفتن آلبوم پیشین او درصدر بیلبورد جهانی و نمودارهای موسیقی دوره جدید و نیز یک فروش عالی در استرالیا دلیل قاطعی است مبنی بر پذیرش او عنوان هنرمندی که به تنهایی با طبقه‌بندیهای سنتی مقابله می‌کند.

آلبوم‌های آرمیک

Gypsy Flame (۱۹۹۵

Rubia (۱۹۹۶

Malaga ۱۹۹۷

Isla Del Sol (۱۹۹۹

Rosas Del Amor (۲۰۰۱

Magic Touch (۲۰۰۱

Lost In Paradise (۲۰۰۲

Amor De Guitarra (۲۰۰۳

Piano Nights (۲۰۰۴

Treasures (۲۰۰۴

Romantic Dreams (۲۰۰۴

Cafe Romantico (۲۰۰۵

Mi Pasion (۲۰۰۶

Barcelona (۲۰۰۸

besose (۲۰۱۰

۲۰۱۲) casa de amor

۲۰۱۳ )flames of love

2014) Mystify

……………………………

نوع آهنگ: لایت]

[ نام نوازنده:armic ]

[زمان: “4:46]

[box type=”download” align=”aligncenter” ]{download دانلود با لینک مستقیم :

  (download Armic(Dancing Shadows (5,6 مگابایت :اندازه فایل , تعداد دانلود: 199)

}[/box]

پسوورد در صورت نیاز: www.woldbook.ir

با نظرات خود ما را ادامه راه worldbook دلگرم کنید

 

توسط آرش شیخلو

مهندس کامپیوتر هستم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *