اخبارتکنولوژیروبات

آیا این ربات هشت پا تبدیل شونده ، خودروهای آینده ماست؟

آیا این ربات هشت پا تبدیل شونده ، خودروهای آینده ماست؟

 ربات halluc

هنگامی که شما عکس خودرو های آینده  را متصور میشوید. در زهنتان یه چیزی مثل خوردروهای خورشیدی ربات مانند خطور میکند. ئلی ایا به رانندگی به خودروهای خودران که مثل خرچنگ یا غول و غیره است فکر کرده اید؟

با دنیای کتاب  در ادامه مطلب همراه شوید

دیدار با Halluc IIx  که نسخه دوم پروژه Hallucigenia  است که اولین آن در لینز، آرس الکترونیک جشنواره اتریش از 03-07 سپتامبر ساخته شده است.

هدف از این پروژه، در حال توسعه در آینده مرکز تکنولوژی رباتیک موسسه چیبا ژاپن از فناوری، به بررسی رابطه بین جامعه و خودرو است .

از آنجا، تیم امیدوار است برای پیشبرد اصول اساسی وسیله نقلیه به سمت یک تغییر  در آینده که در فضای محدود  در شهرستانها شلوغ و محیط شهری استفاده شود.

این پروژه نیز به Hallucigenia نامیده شد وقتی که  یک موجود عجیب و غریب تنها از فسیل های دوره کامبرین در برگس  شیل در کانادا و چین  یافت شد.

Hallucigenia یک ارگانیسم که توسط دانشمندان فسیلی نامگذاری شد با توجه به شکل عجیب آن است. به عنوان یک نتیجه از گل بزرگ تکاملی، تنها تعداد انگشت شماری از موجودات زنده مانده و اجداد ما شد.

طرح اصلی این پروژه، در سال 2004 منتشر شده است، توضیح داد.

Hallucigenia بدون گداشتن فرزندان درگذشت. با این حال، هیچ شکی نیست  که امروز در نتیجه از آزمایش های مختلف که کهن الگوهای برای موجودات هستند.

این پروژه به این امید Hallucigenia نامگذاری شد که طرح های تجربی می توانید از تکامل از طرح های جدید را آغاز کند و ممکن است این کهن الگوی برای وسایل نقلیه آینده تبدیل شود.

یک وسیله نقلیه هشت چرخ،که  می توانید مانور خوب دهد  مانند بالا و پایین بردن بدن خود از روی زمین  جهت استتار ، چرخش چرخ های آن در هر جهت برای  حرکت ، و حتی تبدیل به یک ربات متحرک  شود و مانند هشت پاها این کار ها را انجام دهد.

امیر شیخلو

مهندس برق هستم و عاشق تکنولوزی ، علاقه مند به خدمت به بزرگ اندیشان . در زمینه سیستم های امنیتی - نظارتی و اتوماسیون صنعتی ، شبکه های برق فعالیت میکنم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا