شهر هاگالری عکس

نمایی دیدنی از دبی مارینا (عکس)

دبی مارینا
دبی مارینا

دبی مارینا (Dubai Marina) ناحیه ای در قلب دبی جدید در ادامه خیابان ساحلی و زیبای جمیرا واقع شده است. Dubai Marina با داشتن 75000 تا 100000 سکنه یکی از مهمترین مناطق مسکونی مدرن میباشد.
طول Dubai Marina در حدود 4 کیلومتر میباشد، همراه با بندرهای ساحلی قایقرانی و انواع کروزها، رستورانهای متعدد و کافه ها که در کنار دریاچه ی مصنوعی قرار دارند.


Marina Dubai دارای بیش از 200 برج و چند آسمانخراش بسیار مرتفع مانند Dubai Marina Towers، The Torch Dubai Marina، Infinity Tower، The Princess Tower، Number One Dubai Marina، Marina Terrace، Le Reve و Horizon Tower می باشد که برخی از آنها ساخته شده و برخی در دست ساخت می باشند. همچنین در بردارنده ی ناحیه ای به مساحت 4.9 میلیون متر مربع (50 million ft²) هست که شامل 40 هتل و برجهای مسکونی در Jumeirah Beach است.
پروژه دبی مارینا با هدف ایجاد شهری در میان شهر دیگر که رفاه و آرامش ساکنین خود را در محیطی آرام و منحصر به فرد تامین می کند طراحی شده است.
این شهرک که با شهرکهای مشابه خود در شهرهای بزرگ جهان، قابل قیاس می باشد، از تمامی امکانات و تسهیلات لازم برای یک زندگی آرام و پر نشاط بر خوردار است.

دبی مارینا
دبی مارینا

امیر شیخلو

مهندس برق هستم و عاشق تکنولوزی ، علاقه مند به خدمت به بزرگ اندیشان . در زمینه سیستم های امنیتی - نظارتی و اتوماسیون صنعتی ، شبکه های برق فعالیت میکنم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا