معرفی خودرو خارجی 2016 BMW Z4 Hybrid

معرفی خودرو خارجی 2016 BMW Z4 Hybrid

از آنجایی که Bmw به دنبال آن بود تا خط تولید خودروهای اسپرت را بهبود ببخشد به فکر طراحی و ساخت BMW Z4 افتاد.

معرفی خودرو خارجی 2016 BMW Z4 Hybrid

خط تولید اصلی BMW Z4 برای اولین بار در سال 2002 آغاز شد، که جانشین Z1 و Z3 شد. مدلهای اولیه برای آب وهوای تقریبا خاصی مناسب بود ولی مدل فعلی ، یک مدل سقف دار جمع وجور است که با هر شرایط آب وهوایی سازگاری دارد.  همچنین، این مدل  یک موتور سوخت کارآمد را به خدمت گرفته است که رانندگی برای هر فردی را جذاب و شگفت انگیز میکند.

معرفی خودرو خارجی 2016 BMW Z4 Hybrid

BMW Z4 از نظر راحتی گزینه های مختلف که حتی خواسته های مشتریان مشکل پسند را نیز پاسخ میدهد ارائه نموده است. بعضی از این گزینه ها عبارتند از چراغهای جلو زنون، سیستم ناوبری، انتخاب صندلی، چرخها ، گرمای صندلی و حتی یک کنترل از راه دور برای پارک کردن. … اینها همه باعث میشوند تا یک ماشین فوق العاده را سوار شده باشید.

معرفی خودرو خارجی 2016 BMW Z4 Hybrid

معرفی خودرو خارجی 2016 BMW Z4 Hybrid

در کنار همه اینها در رانندگی با دیگران میتوانید سرعت 251کیلومتر بر ساعت را به رخ بکشید. با یک طراحی شیک چرخ عقب لطافت وانرژی خام را ترکیب می کند که شما این ویژگی را می توانید فقط در اتومبیل یک آلمانی بیابید .سه انتخاب موتور  sDrive35is، sDrive35i و sDrive28i دارد که 369 اسب بخار قدرت تولید میکند.

معرفی خودرو خارجی 2016 BMW Z4 Hybrid

قیمت این ماشین برای موتور sDrive28i قیمت 49.000 $ شروع شده که در مقایسه با رقبای خود بسیار ارزان است. گزینه موتور sDrive35i قیمت 58.000 $ و اگر شما طالب قدرت بیشتر هستید برای sDrive35is  قیمت 67.000 $ باید بپردازید.

معرفی خودرو خارجی 2016 BMW Z4 Hybrid

تاریخ انتشار برای این ماشین هنوز تعییین نشده است، اما ما می توانیم  برای دیدن این خودرو  در فروشگاه تا سه ماهه اول سال 2016  منتظر بمانیم.

 

با نظرات خود ما را در ادامه راه worldbook دلگرم نمایید.

نظر ، پیشنهاد و انتقادات شما باعث خوشحالی ما و مصمم شدن برای بهتر دیده شدن است.


آرش شیخلو

مهندس کامپیوتر هستم.

0 دیدگاه در “معرفی خودرو خارجی 2016 BMW Z4 Hybrid”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نوشته‌های پیوسته

اخبار

تجربه رانندگی سورن توربو بعد از ۱۵ هزار کیومتر رانندگی

تجربه رانندگی سورن توربو بعد از ۱۵ هزار کیومتر رانندگی با سلام خدمت دوستان گرامی امروز تصمیم گرفتم در رابطه با سورن توربو یه بررسی و ریویو کامل بنویسم شهریور ماه بود که تصمیم گرفتم خواندن ادامه…

سورن

عکس های سورن توربو

عکس های سورن توربو عکس های سورن توربو پس از عرضه محصول مدرن سورن ELX که به عنوان خودرو موفق برند ملی شرکت ایران خودرو در بازارهای داخلی و خارجی ارائه شده است. تیپ کامل خواندن ادامه…

اخبار

ایران خودرو و کلاهبرداری حرفه ای

ایران خودرو و کلاهبرداری حرفه ای ایران خودرو   سلام دوستان و ماشین سوارها و ماشین دارها امروز میخواهم از یک درد عمیق بگم که سالهاست بر شرکت های خودرو سازی و بوِیژه ایران خودرو خواندن ادامه…